Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Sporthotel Můstek

detail-foto-jidelna_v2.jpg

Hotel je ideální k  pořádání školních výletů, škol v přírodě, dětských táborů, školení a seminářů. K dispozici nabízíme multifunkční hřiště, ohniště, terasu s grilem, ve vnitřních prostorách stolní tenis, posilovna, dvě školící místnosti...

Hotel je ideální k  pořádání školních výletů, škol v přírodě, dětských táborů, školení a seminářů. K dispozici nabízíme multifunkční hřiště, ohniště, terasu s grilem, ve vnitřních prostorách stolní tenis, posilovna, dvě školící místnosti, velká klubovnu, sauna a whirlpool.  Nabízíme možnost využití našeho autobusu, který vás bezpečně dopraví k atraktivním místům Krušných hor. Boží Dar 7 km, Klínovec, rozhledna Plešivec, Blatenský vrch, historické štoly, Mauritius, Johanes, Štola 1 Jáchymov.

Nabízíme také možnost aktivit, cyklovýlet včetně zapůjčení kol, sjezd Klínovce na terénních koloběžkách, rafting na Ohři, lezení po skalách s instruktorem, paintball, lukostřelba, volný sjezd na kladce přes přírodní jezero, orientační pochody i noční pochody.

V případě deštivého počasí, je možnost využít nedaleký Aquapark Jáchymov s tobogánem, nebo výlet do Karlových Varů.  Celková kapacita hotelu je 130 lůžek.  28 pokojů je vybaveno sprchou a WC, 11 pokojů se společný sociálním zařízením, pro 4 pokoje 2 sprchy a 2 WC. Samozřejmostí je prostor jídelny, kde se děti stravují formou bufetu, sníš co zvládneš a co ti chutná.

Domácí kuchyně a rodinná atmosféra jsou zárukou pro pohodové prožití pobytu. Nejlepší odměnou jsou skupiny, které se k nám opakovaně vrací.

Ski areál Náprava Jáchymov vzdálen 5 km.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...