Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Penzion KAMENICE

Chata Kamenice Jizerské hory

Pobyt pro vaši školku, školu v přírodě, sportovní oddíl, tábor, lyžařský kurz...

Pokoje jsou od dvou po sedmilůžkové, některé s vlastním sociálním zařízením. Pro hosty je k dispozici kuchyňka a to i v případě, že mají plnou penzi, dále společenská místnost, terasa pro opalování, salonek s krbem, lyžárna (kolárna) s bezpečnostním zařízením, pískoviště a venkovní ohniště. Chlubíme se tím, že máme největší rovinné plochy – hřiště v okolí. Dvě travnatá hřiště pro kluky a pro holky, branky, stůl na stolní tenis, spousta her venkovních i vnitřních čekají právě na Vás! Také můžete v areálu penzionu navštívit náš obchůdek s Jabloneckou bižuterií a suvenýry. V areálu penzionu naleznete dále mimo jiné soukromé přírodní koupání bez chloru a jiných chemií s vlastní pláží.

Nad Josefovým Dolem je nádrž pro milovníky studené, ale čisté vody ke koupání. Pro náročnější je připraveno ubytování ve dvou apartmá v sousední budově (každý má vlastní vstup, sociální zařízení a vybavenou kuchyňku). Pro školní kolektivy je vyhrazena celá kapacita budovy. Vycházkou 5 min. dojdete na velké dětské hřiště – prolézačky, klouzačky a houpačky nebo ke školní tělocvičně stejně daleko.

Dopravíte se k nám autobusem a to až k objektu. U nás také Váš autobus pohodlně zaparkujete. Pokud budete potřebovat pomoc s autobusovou dopravou, můžete se na nás obrátit také. Spolupracujeme se dvěma autobusovými dopravami. Jiná možnost je využít vlak. Pět minut pěší chůze od našeho penzionu je konečná horská vlaková stanice Josefův Důl. V případě Vašeho zájmu Vám zajistím zdarma odvoz zavazadel od vlaku k penzionu.

Vaříme z čerstvých surovin a chutně. Najíte se přímo u nás, na stravu nemusíte nikam docházet. Stravu nabízíme až 5 x denně a zajištěný pitný režim po celou dobu pobytu je u nás samozřejmostí a je zahrnut vždy v ceně. Jsme připraveni na individuální domluvu na stravování např. pro sportovní kluby, zkušenosti máme s dietní stravou (např. bezlepkovou dietou). Penzion je schválen hygienickou stanicí pro dětské pobyty. V penzionu není restaurace pro příchozí „z ulice“, takže u nás nepotkáte cizí osoby. Pro naše hosty nabízíme obchůdek s občerstvením.

Lékař je v obci a na zavolání přijede. V obci je dále pošta, samoobsluha, muzeum, tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště, na zimu potom osvětlená běžecká trať a sjezdovky.

Celý penzion je NEKUŘÁCKÝ!

Využít můžete mnoho možností výletů v okolí jako například rozhledny Bramberk, Špičák, Královka nebo Slovanka, Vodopády Jedlová, Protržená přehrada nebo např. exkurzekreativní dílnou do továrny na výrobu dřevěných hraček. Hned za rohem je mnoho  turistických stezek, směřující do známých turistických středisek Jizerských hor, vedoucích podél horských potoků a říček na vyhlídky a do blízkých lesů.

Jakmile se nám ozvete, zašleme Vám informační materiály, zajistíme administrativu a pomůžeme s doporučením autobusové dopravy. Snažíme se o vytížení autobusové dopravy pro Vaši skupinu, čímž se cena za pobyt celkem výrazně sníží. Vše je o dohodě, nebojte se nás na cokoli zeptat!

Pro ubytování u nás můžete volat na tel. číslo 602 236 575, případně vše můžeme domluvit E-mailem: jizerskehory@seznam.cz

Můžete se k nám přijet podívat osobně, vše si prohlédnete a přesvědčíte se sami. Můžeme se domluvit a přijedeme my k Vám. Nemusíte se o nic starat.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...