Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Kontakt

O portálu Borovice.cz a kontaktní údaje na provozovatele...

Co je Borovice.cz

Od roku 1998 je Borovice.cz na internetu místem, kde mohou lidé, kteří pracují s dětmi jak profesionálně (učitelé, DDM), tak ve volném čase (vedoucí oddílů, klubů, táborů) hledat inspiraci, ubytování na víkendové výpravy, na lyžařské kurzy nebo nápady na výlety.

Táborová část Borovice přináší rodičům katalog stovek táborů (v sezóně přes 1000). Pořadatelé zde mohou inzerovat své tábory, hledat vedoucí na tábor i tábořiště.

Katalog ubytování je zaměřený na objekty vhodné pro akce s dětmi.

Co Borovice.cz není

Nejsme pořadatel tábora ani provozovatel ubytovacího zařízení. Pokud hledáte kontakt na pořadatele letního tábora nebo na ubytovací zařízení, tak ho hledejte přímo u záznamu (inzerátu) konkrétního tábora nebo ubytování!


Tým portálu borovice.cz

Níže uvedené kontakty jsou na pracovníky portálu Borovice.cz. Pokud sháníte kontakt na pořadatele tábora, ubytovací zařízení apod., vyhledejte si příslušné údaje u konkrétního inzerátu. Provozovatel portálu nezná všechny inzerenty osobně. Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jana Ptáčková

Administace webu, obchod, propagace:

Ing. Veronika Vajnarová

Obchod, komunikace s partnery

Provozovatel webu:

  • RAIN.cz, s.r.o.
  • IČ: 28921313
  • www: www.rain.cz
  • Kancelář a korespondenční adresa: Daliborova 22a, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...