Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Hotel ADLER

detail-hotelovy-minigolf.jpg

Hotel pro skupinové pobyty dětí v lesnaté krajině Jizerských hor.

Pro hotelové hosty slouží jídelna a dvě samostatné učebny. V přízemí mají děti prostor pro disco nebo cvičení, odkud lze přímo vyjít do soukromé oplocené zahrady. Tam se nachází venkovní sezení se slunečníky, ohniště, multifunkční hřiště na fotbal, ruské kuželky nebo např. minigolf.

Hned u hotelu zastavíte Vaším autobusem, který zde můžete parkovat celý pobyt. Lze parkovat také osobní vozy v uzamčené zahradě hotelu. Vlak staví 5 minut pěšky, v obci samoobsluha a pošta. Les je 3 minuty pěšky. Hotel nabízí celkem 24 samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením a kapacitou 70 lůžek.

Pro komfortní spánek a větší pohodlí se hosté vyspí na nadýchaných antialergických polštářích a přikryjí se stejnou dekou, vše nejvyšší kvality GOLD. Lékař je v místě a dojde k nemocnému.

K dispozici pro hosty lednice, varná konvice a kuchyňský dvoudřez, tv. V okolí rozhledny, vodopády, Protržená přehrada, Aquapark Babylon, DETOA – továrna na výrobu hraček s exkurzí a prodejnou.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...