Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreační středisko Oparno

Oparno z letadla

Jedná se o rozsáhlý komplex budov a chatek, který může díky své rozloze zajistit i dostatek soukromí pro menší skupinky. Kapacita střediska pro ubytování a stravování je až 210 osob.Středisko je vhodné především pro konání letních dětský...

Jedná se o rozsáhlý komplex budov a chatek, který může díky své rozloze zajistit i dostatek soukromí pro menší skupinky. Kapacita střediska pro ubytování a stravování je až 210 osob.

Středisko je vhodné především pro konání letních dětských táborů, školních výletů, pro sportovní soustředění, jako školicí středisko pro zaměstnance i zájmové skupiny, výcvikové pobyty se psy, oslavy, soukromé i firemní akce.

Pro vyznavače aktivní dovolené je zde k dispozici fotbalové hřiště, 2 hřiště na volejbal/nohejbal, 2 bazény, 2 stoly na stolní tenis. WiFi v areálu zdarma.

Vhodné i pro celé rodiny, a to na pobytovou či poznávací rekreaci, pro cyklistické skupiny i jednotlivce projíždějící po populární cyklostezce i návštěvníky, kteří si chtějí užít klidu, obklopeni panenskou přírodou. Rozsáhlý areál zajistí i dostatek prostoru pro vlastní stany, vaření na ohni, zážitkové pobyty.

Velký sál (až 150 osob) je určen pro konání svateb, dětských či rodinných oslav a společenských zábav, hudebních akcí apod.

Pro menší skupiny je k dispozici útulná vytápěná klubovna s barem. K dispozici venkovní gril a krb. Pro krátkodobé občerstvení a odpočinek slouží bistro s nealko nápoji, kávou, čepovaným pivem, pochoutkami a specialitami na grilu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...