Přidat inzerci

Facebook

Navigace


VOLNÁ KAPACITA AREÁLU V PODKRKONOŠÍ 28. 7. 2024 - 10. 8. 2024

Volná kapacita areálu Tábořiště Nesytá 28. 7. - 10. 8. 2024

Chatky-s-terasou-scaled.jpg

Dobrý den, nabízíme volnou kapacitu areálu Tábořiště Nesytá, v tomto období bude v části tábora Letní dětský tábor, ale ještě máme volná lůžka.:) Tak neváhejte a přidejte se k nám! 50 - 60 míst dle domluvy!

Místo, kde v létě voní les a smůla stromů….

U nás je vítán každý….

Náš areál je určen nejenom pro táborníky, ale i pro školy v přírodě, sportovní kluby, cyklisty nebo jen tak, pro příjemné posezení, či rodinnou oslavu, ale také pro houbaře a turisty.Využijte možnost strávit pár dní u nás v táboře, uprostřed lesů, v Podkrkonoší. V okolí je mnoho míst, které stojí zato navštívit. Ať už autem, na kole, popřípadě po turistických trasách.

Nabízíme k pronájmu část areálu Tábořiště Nesytá, který se nachází v Podkrkonoší. V tomto období se bude na místě konat dětský tábor, avšak areál má větší kapacitu, proto nabízíme 50-60 volných míst k pronájmu. V areálu se spí v chatkách je zde několik ohnišť, možnost koupání.. V okolí areálu je mnoho krásných míst, kam vyrazit na výlet.

Určitě nás neváhejte kontaktovat, věříme, že se domluvíme na všem!:)


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...