Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Penzion SAVOY Jizerské hory

Savoy Jizerské hory

Penzion rodinného typu v atraktivní lokalitě Jizerských hor nabízí ubytování ve 13 kompletně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, velkou společ. místností, zahradou a hlavně krásné horské prostředí s řadou turistických cílů.

Penzion Savoy rodinného typu nabízí ubytování ve 13ti kompletně zařízených pokojích o 3,4,5 či 6 lůžkách a každý pokoj s vlastním WC a sprchou. Dále dvě místností které slouží jako jídelna, herna nebo učebna s TV a krbem. U penzionu jsou tři hřiště, jedno s posezením, ohništěm, bazénem, pergolou, druhé zasíťované slouží pro sportovní využití jako míčové hry a fotbal a třetí pro rozcvičku či méně náročné hry. Vše je k dispozici pouze Vaší skupině. Další hřiště je cca 3 min od penzionu, je možnost domluvit tělocvičnu v místní škole cca 5 min od penzionu, nebo si pronajmout velké fotbalové hřiště či tenisové kurty cca 5 min od penzionu. Dále je v obci místní park s dětským hřištěm.

Penzion je vhodný pro ubytování školek v přírodě, školních pobytů, školních výletů, soustředění, táborů, výcviků ať lyžařských, cyklistických či jiných. Možnost ubytování i individuálních skupin.

Najdete u nás velice levné ubytování v nově zařízených pokojích.

Vstřícné jednání a vyhovění požadavkům pro Vaši skupinu.

Vaříme česká tradiční jídla, vše čerstvé a chutné, kuchyň přímo v objektu penzionu, vaří sám pan majitel a je schválená hygienikem pro dětské pobyty, jídlo nedovážíme ve várnicích a nevaříme z polotovarů. Pitný režim po celý den k dispozici. Strava formou plná penze ( snídaně-svačina-oběd-svačina-večeře) možnost i jíné dohody tak, aby Vám vyhovovala. Na celodenní výlet Vám bude připravený balíček s sebou na domluvený čas. 

Snídaně formou bufetu , oběd polévka a druhý chod a večeře vždy teplá. Možnost opékání buřtů i místo večeře či po večeři.

Na vyžádání zašleme jídelníček. Myslíme i na různé diety – bezlepkové, bezlaktózové, vegetariány atd. 

Zdarma WiFi, TV, hudba, možnost ozvučit venkovní terasu i hřiště.

Lékař je v obci a na zavolání přijede.

V obci je dále infocentrum, pošta, samoobsluha, muzeum, sauna, horolezecká stěna, posilovna, na zimu potom osvětlená běžecká trať a sjezdovky a nedaleko okruh pro brusle či kolo.

Celý penzion je NEKUŘÁCKÝ! ( restaurace je trvale zrušena!)

Penzion má parkoviště vlastní a dostatečně velké pro parkování autobusu s vlekem.

Dostanete se k nám autobusem přímo před penzion nebo vlakem 5 min chůze, kde Vám můžeme zajistit odvoz zavazadel k penzionu.

Mnoho možností výletů a exkurzí v okolí jako například muzeum aut, panenek, hraček, místní muzeum, rozhledny, vodopády, přehrady, nedaleko i továrna na výrobu dřevěných hraček DETOA, sklářská výroba a mnoho, mnoho dalších krásných míst k poznávání, které jsou dostupné pěšky či vlakem nebo na kolech.

Ceník a cenovou kalkulaci zašleme na vyžádání. Ceny jsou včetně DPH. Při pobytu skupiny máme slevy a to v podobě osoby zdarma na danný počet dětí. Ceny platí na osoba/den. Pro více informací o těchto slevách nás neváhejte kontaktovat nebo k nám přijeďte na osobní prohlídku, budeme rádi.

Těšíme se na Vás


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...