Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Ubytování Hlavatce Jižní Čechy

DSC_1698 (1).jpg

Hostům je k dispozici velká zasedací místnost (kapacita 50 osob), učebna (kapacita 30 osob) a společná kuchyňka. K ubytování je možné zdarma využívat letní pergolu, táborák, tenisový kurt, fotbalové a dětské hřiště.

Hostům je k dispozici velká společenská místnost s TV a pianem (kapacita 50 osob), učebna (kapacita 30 osob) a společná kuchyňka. K ubytování je možné zdarma využívat letní pergolu, táborák, tenisový kurt, fotbalové a dětské hřiště – to vše hned za budovou.

Od května/června 2024 bude v provozu herna (stolní fotbálek, ping pong, šipky.)

V případě nepřízně počasí je možné využít sál kulturního domu, který je využíván také jako tělocvična.

V obci je možné zařídit prohlídku a jízdy na ponících v rodinném statku Vávra a exkurzi v místním rodinném pivovaru Transformátor. K dispozici je hostům také úschovna jízdních kol.  Krytý bazén s wellnes 3 km . Nabízíme pobyt až pro 44 osob v celkem 12 pokojích. 1) Pokoje s vlastní kuchyní a koupelnou 2) Pokoje s vlastní koupelnou 3) Pokoje bez sociálního zařízení.

Ložnice a pokoje: 4 x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). 2 x čtyřlůžkový APARTMÁN (TV, vlastní kuchyňka a soc. zařízení ). 1 x pětilůžkový (bezbariérový) APARTMÁN ( TV, vlastní kuchyňka a soc. zařízení) Dále nabízíme 1x čtyřlůžkový, 2 x třílůžkový, 1 x dvoulůžkový, 1 x osmilůžkový pokoj se společným soc. zařízením.

Strava : K ubytování je možnost polopenze, plné penze , celodenní strava včetně svačin a pitného režimu či vlastní strava.

Ubytování je možné i s domácí mazlíčkem – nutná předchozí domluva.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...