Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábory s Pavlem Lelkem - Shrek

detail-20210807-111005.jpg

Milé děti, zveme vás opět na letní dětský tábor Studená Voda 2024, který se letos koná v termínu od 27.7.2024 do 10.8.2024. Celotáborová hra bude SHREK. Tábor je 15ti denní, ale pro malé táborníky nabízíme i týdenní pobyty.

Čekají vás dobrodružné hry v přírodě i klubovně dle knih Jaroslava Foglara a Miloše Zapletala, výlet do skalních bludišť v Broumovských stěnách či Adršpašsko-Teplických skalách, kde se můžete projít nebo návštěva Gor Stolowych v Polsku či muzeum Merkura v Polici nad Metují. Dále je zde návštěva zvířat ve farmě WENET v Broumově a dle možnosti i jízda na koni v táboře.

V táboře si dále vyzkoušíte střelbu luky a šípy i hledání pokladů pomocí detektoru kovů (minohledačky). Nebudou chybět ani bitvy s papírovými koulemi o hradiště, paintball či noční bojovka a výpravy do divočiny. Dále vás čeká trampolína, auta na ovládání, X-box s Kinect senzorem. U táboráku nebude chybět opékání buřtů a zpívání s kytarou.

Pokud si přivezete bílá trika a budete chtít, můžeme vám je batikovat.

Pokud se to podaří, bude návštěva kejklířů, ukázka výcviku dravců nebo výuka sebeobrany,

Též je zde táborové kino, které v případě hezkého počasí hraje i venku. Pro starší děti může být i spaní pod širákem v areálu tábora – pod dozorem vedoucích.

Diskotéky budou zajištěny min. 4 za 15ti denní běh vč. speciálního osvětlení a efektů.

V táboře bude popř. zřízena malá prodejna pro dětské nákupy pochutin.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...