Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreační středisko Doubravka

gallery-ubytovani_369_1212154593.jpg

Chata nabízí podkrovní pokoje v hlavní budově, nadstandardně vybavenou společenskou místnost a také zázemí pro pedagogy či pořadatele akcí. jídelna je vhodně propojena s terasou a společenskou místností.

Chata nabízí podkrovní pokoje v hlavní budově, nadstandartně vybavenou společenskou místnost a také zázemí pro pedagogy či pořadatele akcí. jídelna je vhodně propojena s terasou a společenskou místností a je vybavena magnetickými tabulemi pro výukové účely.

Pro výuku jsou tedy přímo v budově chaty k dispozici 4 místnosti : velká společenská místnost na přízemí a v patře, teamovna a jídelna. Venkovní prostory na terase se sezením a na louce jsou další alternativní místa pro výuku, jako i možnost využítí velkého otevřeného obývacího prostoru v mobilních domcích.

Středisko funguje celoročně. Se svojí kapacitou a variabilitou ubytování je schopno zastřešit od základních 50 -70 lůžek v hlavní budově až přes 100 lůžek včetně chatiček a mobilních domků. Přímo pár kroků pod chatou začínají překrásné naučné stezky, teče řeka Doubrava, potůčky i malé vodopády, připomínající panenskou přírodu, ve které nechybí překrásné kameny všech velikostí. Děti si podél řeky dělají z lesních větviček přístřešky pro lesní  bytosti a staví z kamenů svoje krásné „dětské Stonehenge“. Rozlehlý pozemek o rozloze 15.000 m2 obklopuje vše zelené. Najdete na něm téměř vše:  2hřiště, velké ohniště, velkou louku, posezení  na terase i u řeky, horolezeckou stěnu či vlastní les patřící k pozemku. Pro Ty kdo milují  koně, je  v blízkém okolí ranč krásného plemene Hafling, známého také svou přátelskostí k dětem. Koně je možno dopravit z ranče až přímo k naší chatě  aby jste si tak užili krásnou procházku lesem nebo domluvili se na vyučovacích hodinách.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...