Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreační středisko BABOČKA

detail-areal2-v2.jpg

Důležitou součástí klasického chatkového areálu je moderní zděná budova s jídelnou, bufetem a sociálním zařízením, budovy kluboven a různá hřiště. Středisko je vhodné pro pořádání letních dětských táborů a škol v přírodě, ale i pro pro s...

Důležitou součástí klasického chatkového areálu je moderní zděná budova s jídelnou, bufetem a sociálním zařízením, budovy kluboven a různá hřiště. Středisko je vhodné pro pořádání letních dětských táborů a škol v přírodě, ale i pro pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, svatby, větší oslavy, hostiny, případně individuální rekreaci.

Areál zahrnuje 43 čtyřlůžkových chatek, které jsou vybaveny patrovými postelemi s lůžkovinami, stolkem, policemi a elektrickými zásuvkami. V chladných dnech je možné zapojit teplovzdušný ventilátor. Umývárny se sprchami i toalety prošly rozsáhlou rekonstrukcí.

K dispozici je dětské, volejbalové a fotbalové hřiště, venkovní kruhový bazén, velké travnaté plochy, učebny, ohniště, gril, stůl na ping-pong, půjčovna sportovního zařízení. Wi-Fi připojení zdarma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...