Přidat inzerci

Facebook

Navigace


PENZION a GLAMPING SLUNEČNO

Penzion Slunečno

NOVÝ RODINNÝ PENZION SLUNEČNO se nachází v jižní části Českého ráje, asi 1,5 km krásným pískovcovým údolím od hradu Kost. Je situován na kraji obce Kamenice - Dobšín, hned u vstupu do lesů a cest a cyklotras malebného Českého ráje.

RODINNÝ PENZION SLUNEČNO,

se nachází v jižní části Českého ráje, asi 1,5 km krásným pískovcovým údolím od hradu Kost. Je situován na kraji obce Kamenice – Dobšín, hned u vstupu do lesů a cest a cyklotras malebného Českého ráje.

Penzion Slunečno je otevřen od léta 2012. Nové pokoje s krásnými koupelnami. Restaurace s knihovnou a salonek dotvářejí velmi příjemné prostředí. Salonek pro rodinné události i sál pro hry při špatném počasí. Terasa a kvalitní kuchyně potěší dospělé, travnaté louky vybízejí k míčovým hrám. Půjčovna elektrokol a koloběžek přímo v penzionu.

STRAVOVÁNÍ

Rodinný penzion Slunečno nabízí kvalitní domácí i minutkovou kuchyni. pořádáme v průběhu roku mnoho kulinářských akcí. Pro ubytované připravíme vše od snídaní, svačin – coffebreaků, obědů až po rauty a večeře. Lze objednat polopenze i plné penze. Většina pokojů je vybavena ledničkami, konvicí pro přípravu kávy a čaje , televizí a některé kuchyňkami.

Posezení u ohně – ohniště a špalky k sezení – pro opékání buřtů nesmí chybět!

SPORT A DĚTI

BAZÉN přímo u penzionu! Tenis, Volejbal, Nohejbal, Beachvolejbal, Streetball, Ping-pong vše v místě, nebo do 2km. Dětské hřiště s trampolínou, houpačkami a pískovištěm.

Půjčíme Vám: Ping-Pong, Šipky. Petanque, Badminton, Plážový tenis.

Ohniště/Táborák.

Prostorný sál pro dětí a hry v případě deště.

Dětský koutek, v restauraci dětské židličky, kuchyně dle představ malého hosta 🙂 Donesená jídla Vám ohřejeme.

  • Glamping: Glamping Slunečno

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...