Přidat inzerci

Facebook

Navigace


LT Patero pro začínající táborníky

LT Patero.jpg

přihlašování: www.tojstoraci.cz/prihlaska-na-tabor stránky: www.tojstoraci.cz (ig;fb) Termín: 3.8.-10.8.2024 Místo: krásná budova (skoro jako z pohádky) Fulnek, Vrchy Věk: 7-10 let Organizace: Tojstoráci Hlavní vedoucí: Karolina Cahlíková

Možná přemýšlíte, kam v létě poslat své dítě na tábor. Lichnovský oddíl Tojstoráci, který navštěvuje více než 40 nadšených dětí totiž vítá ve své táborové rodince nový přírustek a to LT Patero pro mladší táborníky.

LT Patero – průvodce pohádkovým světem je ideální příležitost, jak začít s tábory a taky jako taková příprava k „velkému táborování“. Zásadní rozdíl mezi našim stanovým táborem pro starší táborníky a tímto je v tom, že celý tým počítá s tím, že na tábor přijedou děti, které s táborováním začínají. Děti, které je nutné vést trpělivě krok za krokem, aby pochopili, jak to na táboře funguje a jak mají na táboře fungovat ony. Děti, které se nejspíše budou bát, bude jim smutno a budou potřebovat podpořit. Abychom jim v tom pomohli, moc rádi je vezmeme na tábor, který je kratší (7 nocí), který je v pevné budově (spacák sice potřebují, ale mají kolem sebe pevné zdi zajišťující nutný noční klid), tábor, kde jim nabídneme aktivity, kde se vše postupně naučí. Aby je to bavilo, provedeme je u toho příběhem (legenda tábora), neboli celotáborovou hrou. A znova opakuji, budeme na ně připraveni, abychom jim se vším a ve všem pomohli.Tým zkušených vedoucí z oddílu Tojstoráci z Lichnova vaše děti provedou týdnem plným zábavy, her a hlavně pohádkami.

A jak to v pohádkách bývá i na táboře Patero vše skončí dobře. Pojeďte s námi na tábor a nakoukněte do světa, do kterého se nám každoročně vrací přes 40 dětí.

  • Typ ubytování: chata
  • Vhodné pro: začínající táborníky

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...