Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreační středisko Míreč

Míreč

Středisko nabízí možnost pobytů pro nejširší okruh zájemců. Areál je vhodný zejména pro dětské tábory, školy v přírodě, soustředění sportovců, rekondiční pobyty, pořádání seminářů, jazykové kurzy, jógu, firemní akce, oslavy apod.Nabízíme...

Středisko nabízí možnost pobytů pro nejširší okruh zájemců. Areál je vhodný zejména pro dětské tábory, školy v přírodě, soustředění sportovců, rekondiční pobyty, pořádání seminářů, jazykové kurzy, jógu, firemní akce, oslavy apod.

Nabízíme skvělé podmínky pro turistiku a cyklistické výlety na řadu zajímavých míst v okolí.

Nedaleký rybník Labuť zaručuje krásné koupání a skvělý relax. Tato největší vodní plocha v okolí Blatné měří na délku 2600 m a na šířku téměř 450 m. Kolem rybníka najdete louky a pole, krásnou romantiku, ideální podmínky pro fotografy.

Nečekejte u nás moderní zázemí, ale opravdové zážitky – klidnou přírodu, čistou vodu, ranní zpěv ptáků, pohodu.

Součástí střediska je kuchyně, jídelna, společenské místnosti i bar s krbem, společné, nově vybudované sprchy, umývárny a WC. V letních měsících je v provozu venkovní bazén.

K dispozici je hřiště na pořádání míčových her, volný prostor pro vlastní stany, posezení u táboráku atd.

V případě nepříznivého počasí dostatek prostoru pro výuku i zábavu ve společenských místnostech, pro větší a menší skupiny. WiFi v areálu zdarma.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...