Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Hledáme šikovného kuchaře :-)

f_1956_2

Hledáme mezi nás kuchaře, který zvládne uvařit dětem dobré jídlo, dokáže v kuchyni fungovat skoro po celý den, ale hlavně kuchaře, kterého jeho pozice bude bavit.

Přejeme krásný den! 😊

Jsme dětské občanské sdružení Zicherka, z.s. a pořádáme dětské letní tábory již několik let. Letos bychom rádi rozšířili náš organizační tým. Hledáme mezi nás kuchaře, který zvládne uvařit dětem dobré jídlo, dokáže v kuchyni fungovat skoro po celý den, ale hlavně kuchaře, kterého jeho pozice bude bavit. Na našich táborech je kuchaři k dispozici také pomocná síla, aby na vše nebyl sám 😊

Termín tábora:

Tábor proběhne 7.7. – 20.7.2024 v Hájence Radamok v Kopřivnici.

 

Pozice kuchaře je na našem táboře placená finanční částkou 6000 – 8000Kč/14denní tábor, částka se odvíjí od šikovnosti. Určitě Ti také můžeme nabídnout spoustu zážitků a zábavy, na které jen tak nezapomeneš! Navíc, jsme parta milých lidí, kteří se rádi stanou Tvými přáteli! 😊 Na táboře bude přibližně 35 dětí a vedoucích.Dopravu na tábor, ubytování i stravu budeš mít samozřejmě ZDARMA.

Požadujeme pouze potvrzení od lékaře (vzor, který lékař vyplní, bychom Ti zaslali). Na lékařskou prohlídku přispíváme. Čeká na tebe i spoustu dalších věcí, táborové tričko, a mnohé další.

Více informací najdeš na těchto stránkách: www.ztracena-atlantida.cz

Budeš-li mít nějaké dotazy, samozřejmě Ti je rádi zodpovíme, stačí nám napsat! 😉

Těšíme se naši případnou budoucí spolupráci a na Tvou odpověď!

Tým Zicherka.cz 😊


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...