Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Chatová osada Pohádka

detail-chatky.jpg

Chatová osada Pohádka Bělá pod Bezdězem je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka obklopeného lesy, 200 m přírodní koupaliště. Její příjemná poloha umožňuje hostům prožít zde dny plné klidu a pohody, ale i návštěvníkům vyhled...

Chatová osada Pohádka je umístěna v lesoparku, na okraji malebného městečka obklopeného lesy. Její příjemná poloha umožňuje hostům prožít zde dny plné klidu a pohody, ale i návštěvníkům vyhledávajícím aktivní odpočinek poskytuje sportovní vyžití.

Kapacita chatové osady je 130 osob.

Celou chatovou osadu nebo její část je možno pronajmout jako tábořiště pro dětské letní tábory.

Společenská místnosti  

Uprostřed areálu se nachází hlavní zděná budova, kde je kuchyně, nová jídelna s kapacitou 130 míst, terasa s dalšími stoly. Ve společenské místnosti  jsou kamna, kde je možno za chladného počasí dětem zatopit. Součástí společenské místnosti je i kuchyň.

Kuchyň pronajmeme – dle dohody. Je nově zrekonstruovaná a vybavená

Ubytování:

je ve čtyřlůžkových chatkách s terasou k posezení, jednoduše vybavené. Sociální zařízení je společné, nově opravené. V chatce jsou dvě válendy, palanda /horní lůžko zabezpečeno/, stůl, židle a skříň.

Osada je částečně bezbariérová, mohou jí tedy využít i lidé tělesně postižení.

Možnost ubytování s domácími zvířaty.

K areálu náleží dvě volejbalová hřiště, jedno na beach volejbal a velké hřiště na fotbal.

Parkování u chatek.

Nejsme v záplavové oblasti.

Asi 200 m od osady vede přeshraniční cyklotrasa č. 241 Mělník–Žitava, na kterou navazuje cyklotrasa č. 3040 – 3045 Bělá p. B.-Hrádek-Žitava. A jen 200 m od osady je pěkné přírodní koupaliště.

Chatová osada patří k rekreační oblasti Máchova kraje. Leží v mikroregionu Nisa na rozhraní tří regionů – CHKO Český ráj, CHKO Kokořínska a Podralska. 12 km od Máchova jezera a 13 km od Mladé Boleslavi. Dominantu města tvoří 7 km vzdálený hrad Bezděz.

Celý areál je oplocen a brána se zamyká. Nehrozí riziko vstupu cizích osob do střediska a v noci je celý areál osvětlen.

Neváhejte a volejte 724 211 587


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...