Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Lyžařský výcvik umíme i na poslední chvíli

Hledáte vhodné místo pro váš lyžařský výcvik nebo sportovní soustředění? Už nemusíte. Našli jsme ho. Penzion Radvanice leží na okraji Krkonoš. V objektu mají sportovní halu, saunu i dětský…

  • Publikováno: 26. 01. 2024

Hledáte vhodné místo pro váš lyžařský výcvik nebo sportovní soustředění? Už nemusíte. Našli jsme ho. Penzion Radvanice leží na okraji Krkonoš.

V objektu mají sportovní halu, saunu i dětský koutek. Snídaně podávají bufetovou formou a ochotně vyjdou vstříc i dietnímu omezení. Mají až 105 lůžek a na každých 15 dětí je jeden doprovod zdarma. A my doporučujeme.

Penzion Radvanice zde.

Ubytování ve 2-7 lůžkových pokojích (57 lůžek) a v apartmánech s vlastním sociálním zařízením (37 lůžek), 3 pokoje na turistické ubytovně (11 lůžek). Bohatá nabídka stravovacích prostor-stylová restaurace, sál (hostiny, oslavy, školení), zahradní restaurace (terasa, grilované speciality, rožnění).

V okruhu 20 km atraktivní cíle pro výlety: Adršpašsko Teplické skály, Ostaš, Muzeum Merkur, Mlýn Dřevíček, Ratibořice, Safari Dvůr Králové, Broumov, Náchod, Rozkoš, opevnění z 2. světové války, Muzeum bratří Čapků, Krkonoše.

WIFI zdarma po celém objektu. Sportovní hala v objektu, 2. tělocvična 200m, zrcadlový sál, sjezdovka (2 vleky poma, 500m, umělé osvětlení, umělé zasněžování, cena SKIPASU 6 dnů 800,-Kč) travnaté fotbalové hřiště, stolní tenis, šipky, kulečník.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...