Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Víkend plný zdraví vypukne opět v dubnu, zájem o Festival Evolution roste

Novinky, trendy a inspiraci nabídne Festival Evolution, který proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Program cílí na příznivce zdravého a aktivního…

  • Publikováno: 28. 01. 2015

Na své si přijdou milovníci nových a netradičních trendů ve stravování a velký prostor dostanou v letošním roce i maminky s dětmi, pro něž se připravuje množství zajímavých přednášek a seminářů. Akce zahrnuje již tradičně pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Inspirace a Alternativa.

Zájem vystavovatelů o účast každoročně vzrůstá a nejinak je tomu i letos, v současné době je přihlášeno již přes 150 firem, tj. o 20 více než ke stejnému datu v loňském roce. Celkem organizátoři očekávají na 400 vystavovatelů. Největší zájem je již tradičně o veletrhy Biostyl a Zdraví. Mezi přihlášenými je opět řada vystavovatelů ze zahraničí a kromě dlouholetých vystavovatelů se hlásí také množství nových firem. Mnohé firmy letos rozšiřují expozice a avizují řadu novinek; souběžně s růstem počtu prezentací tak roste i festivalová plocha.

Programem budou překypovat i přednáškové sály, které opět nabídnou bezpočet akcí vedených předními domácími i zahraničními odborníky, od přednášek a seminářů přes poradny a konzultace až po praktické ukázky a workshopy.

Přístup většiny vystavovatelů je jednoznačný – Festival Evolution patří dlouhodobě největším akcím tohoto zaměření ve střední Evropě a je tak vhodným prostorem pro prezentaci jejich výrobků a služeb. Několik desítek tisíc návštěvníků se každoročně těší na víkendovou akci, díky které najdou na jednom místě vše, co souvisí se zdravým životním stylem i rozvojem osobnosti – od nákupů přes ochutnávky a poradny až po program.  Každý ročník tak má neopakovatelnou atmosféru a prezentuje širokou škálu novinek, trendů a inspirací pro každého.

Mezi vystavovateli Biostylu letos nebudou chybět Pro-Bio, Bio Nebio, Country Life, Iswari superfood, Lifefood, Nobilis Tilia, nováčkem bude například Vega Provita. Veletrhu Zdraví se zúčastní Herbadent, Missiva, Bemer Medecintechnika, Kitl, Diochi, DNM Company, Energy Group, Everest Ayurveda, Foodish, nově se bude prezentovat např. Ministerstvo zemědělství s výrobky KLASA nebo firmy Pleva a Ultrasport.  V Ecoworldu se budou prezentovat Fosfa, Tierra Verde, Zelená domácnost, nově např. Pavel Habětín nebo Mamaja Group.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...