Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreační areál SKLÁŘ, Ostružno u Jičína

AADSC_0536.jpg

Rekreační areál Sklář Ostružno který se nachází 4 km od Prachovských skal. Ubytování nabízíme v postupně rekonstruovaných, účelně vybavených 2 až 8 lůžkových chatkách. V areálu je Wi-Fi a možnost občerstvení v bufetu s terasou.

V horkých letních dnech je v areálu k dispozici velká vodní nádrž a venkovní bazén. Pro sportovní vyžití disponuje areál 3 antukovými hřišti, hřištěm na plážový volejbal, travnatým hřištěm a pingpongovými stoly. Na poptávku je možno zajistit pronájem tělocvičny v Jičíně.

V areálu je možnost využit služeb lanového centra a půjčovny sportovních potřeb. Ubytování nabízíme v nových chatkách i postupně rekonstruovaných, účelně vybavených 2 až 8 lůžkových chatkách.

V areálu je Wi-Fi a možnost občerstvení v bufetu s terasou. Rekreační areál Sklář Ostružno je napojen na hustou síť stezek i cyklostezek, které Vás zavedou do nejkrásnějších míst Českého ráje a Prachovských skal. Naprosto dokonalé podmínky pro milovníky turistiky i cykloturistiky.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...