Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Před Šestkou přistane letadlo plné her a zábavy a bude zde parkovat až do září

Nevídáno, neslýcháno! To, že se Obchodní centrum Šestka nachází kousek od Letiště Václava Havla, ví každé malé dítě z Prahy 6, ale nikdo by nečekal, že jedno letadlo přistane přímo před Šestkou.

  • Publikováno: 21. 07. 2014

Krásné dřevěné hřiště v podobě letadla, prolézačky, houpačky, pískoviště, skákací atrakce a k tomu všemu každodenní naučný a zábavný program. To vše bude pro děti i jejich rodiče k dispozici zdarma od 18. července až do 18. září.

Pro děti jsou prázdniny nejlepším obdobím v roce, pro rodiče to jsou ale starosti, co si se svým malým pokladem počnou.

„Neustále přemýšlíme, jak i nadále rozvíjet služby pro rodiny s dětmi. Naším cílem je, aby se u nás cítili dobře nejen naši návštěvníci, ale i dítka, která mnohdy musí brát s sebou. Nechceme, aby pro děti byla návštěva našeho Obchodního centra otrava, ale naopak radost. I proto po loňském úspěchu realizujeme již podruhé dětské hřiště s pestrým animátorským programem před Šestkou,“ vysvětluje Leoš Pajer, marketingový manažer OC Šestka.

Program bude mít každý týden jiné téma, takže rodiče nemusí mít strach, že by se děti na hřišti nudily. Děti si budou nejen hrát, ale také zjistí spoustu zajímavých informací o Starověkém Egyptě či vesmíru. Navíc na každého malého návštěvníka Dětského hřiště čeká i malá odměna. Program bude probíhat od pondělí do pátku od 13 do 19 hodin, v sobotu a neděli od 10 do 19 hodin. Další informace k dispozici na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.

Hned během prvního víkendu se z dětí stanou malí dobrodruzi a vydají se do Džungle, od pondělí 21. července pak budou objevovat krásy Starověkého Egypta. Z toho je ovšem vyžene nefalšovaná Pirátská výprava, která se vydá na Cestu kolem světa. Od té už je to jen kousek k Vesmírné Expedici. Poté, co malí kosmonauti přistanou zpět na zem, předvedou svou kreativitou a zručností, jací jsou Šikulové, no a všechno to na konci srpna uzavře Malá olympiáda.

Hřiště ovšem zůstane u Šestky až do 18. září, ale to už si děti budou muset vystačit samy se svými rodiči.

Starší děti zvládnou program na hřišti samy, ty mladší by raději měly mít dohled rodičů. Animátoři ručí pouze za zábavu a legraci, nikoliv za přítomná dítka. V případě nepříznivého počasí se program přesune do Family centra a nové Kinect zóny. Tradiční víkendový program bude probíhat i během zbytku prázdnin. O sobotní divadélka nebo nedělní Kreativní dílničky děti nepřijdou.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...