Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Vyhlášení vítězů 2. stupně Malé energetické akademie 2011 - 2012

Posláním této soutěže je rozšíření vědomostí dětí a mládeže o energetice a ekologii a osvojení si zásad zodpovědného chování k životnímu prostředí.

V rámci soutěže „Malá energetická akademie 2011 – 2012“ pořádala společnost e.on a Radambuk – rada dětí a mládeže Jihočeského kraje akci Karneval.

Akce se konala ve středu dne 11. ledna 2012 od 16.00 do 18.00 hodin v budově Jihočeské organizace Pionýra na Husově ulici v Českých Budějovicích a zúčastnila se jí téměř stovka dětí a dospělých.

Programem děti provázel klaun Hugo, který připravil spoustu soutěží a zábavy. Kouzelník Petr Braun předvedl dětem kouzla, nad kterými se jim tajil dech. Všichni účastníci si odnesli domů nejen odměny a sladkosti, ale především krásné zážitky z příjemně stráveného odpoledne.

V průběhu Karnevalu zástupce energetické společnosti e.on Pavla Kubíčková a zástupci Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje vyhlásili vítěze řešení úkolu 2. stupně soutěže Malá energetická akademie 2011 – 2012 v kategorii Jednotlivec, Malá skupina, Třídní kolektiv a Velká skupina.

Soutěžící si odnesli za vítězství pěkné ceny, které do soutěže věnovala společnost e.on – společenské hry, hrnečky, ručníky, kapsičky na kolo a kalendáře.

Soutěžící mohou začít řešit 3. úkol soutěže, který končí 23. února 2012. Úkol nese název „Jak funguje baterka?“ a soutěžící budou sestavovat jednoduchý elektrický obvod, který bude fungovat na baterii.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...