Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Adventní výstava s betlémy v Baron Trenck Gallery u kapucínů

Nalaďte se vánočně a navštivte výjimečnou výstavu betlémů v brněnské Baron Trenck Gallery v kapucínském klášteře! Zahájena bude již tuto sobotu.

  • Publikováno: 01. 12. 2011

V pořadí již čtvrtá Adventní výstava s betlémy v brněnské Baron Trenck Gallery v kapucínském klášteře (v sousedství hrobky) představí profesionální floristické práce, které připravil team nadaných autorů ze společnosti Květiny Huszárová.

Obdivovatelky nápaditých dekorací (věnců, svícnů, stojanů apod.) získají inspiraci pro výzdobu bytu či domu, uznání zaslouží také tvůrci vystavovaných vánočních ozdob, perníků a vizovického pečiva.

Betlémy tentokrát zapůjčilo Národní muzeum v Praze, kapucínský řád v Brně a soukromí sběratelé. Návštěvníci se mohou těšit na betlémy dřevěné, papírové (skříňové i volné – vystřihované), perníkové, slámové, z kukuřičného šustí, vosku a dalších materiálů.

Užijte si vánoční atmosféru již nyní! Výstava potrvá od 3. prosince do 8. ledna. Dospělí za vstupné zaplatí 35 Kč, senioři a studenti VŠ/VOŠ 30 Kč, žáci ZŠ a studenti SŠ 25 Kč a děti MŠ 15 Kč. ZTP a ZTP/P mají slevu ze vstupného 10 Kč.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...