Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Známe finalisty 18. ročníku ankety Zlatý Ámos

Ve čtvrtek 10. března se v zrcadlových sálech MŠMT ČR rozhodovalo o finalistech 18. ročníku ankety Zlatý Ámos. Ze čtrnácti pedagogů jich porota do finále poslala šest.

  • Publikováno: 11. 03. 2011

Jsou to:
Ivana Bartoňová ze ZŠ Strání
Zdeněk Bukvář ze ZŠ Horáčkova, Praha 4
Hana Fišerová ze ZŠ Libouchec
Monika Kadlecová ze ZŠ Polabiny v Pardubicích
Jana Styblíková ze ZŠ J. Wericha, Praha 6
Petra Šišková ze ZŠ Rokycanova v Sokolově.

V semifinále kantoři vyplňovali test psychické odolnosti, který připravil předseda poroty MUDr. Jan Cimický, prezentovali svou cestu k nominaci do Zlatého Ámose a čekal je i pohovor s porotci.

Veřejné finále ankety Zlatý se koná v pátek 25. března od 14 hodin v Hotelu Olšanka v Praze 3.
Finalisty a jejich žáky při finále čeká několik soutěžních úkolů. Mimo jiné musí pedagogové svým samostatným vystoupením zaujmout přísnou porotu a také si musí připravit společné vystoupení se svými žáky.

Na finále porota uděluje titul Zlatý Ámos 2011, dětská porota titul Dětský Ámos 2011, prostřednictvím SMS je volen Ámos sympaťák 2011, přítomní novináři volí Média Ámose 2011.

Slavnostní korunovace proběhne tradičně o den později, v sobotu 26. března na Kantorském bále v Hotelu Olšanka.

Organizátoři připravují pro finalisty v Praze pestrý program. Ještě před samotnou soutěží je ve čtvrtek 25. března přijme na pražském Hradě manželka prezidenta paní Livie Klausová. V sobotu kromě Kantorského bálu a slavnostní korunovace navštíví finalisté školní areál Open Gate a čeká je projížďka v replikách historických plavidel po Vltavě. Ukončení finále je plánováno na neděli 27. března dopoledne v dětském ráji na zámku Berchtold, kde mimo jiné byla před dvěma lety vysazena lípa Zlatých Ámosů, tedy strom Ámosovník.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...