Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Nejlepší školní časopis Vysočiny poměří síly s celou republikou

Vítězové čtvrtého ročníku soutěže Školní časopis Vysočiny budou mít letos poprvé možnost postoupit přímo do celorepublikového klání a poměřit tak síly s konkurenty z celé republiky.

  • Publikováno: 08. 03. 2011

Soutěž je určena žákům základních a studentům středních škol v kraji Vysočina.

Přihlásit se do krajského kola se mohou všichni žáci základních a středních škol z kraje Vysočina, kteří vydávají školní časopis nebo noviny. Stačí vyplnit přiloženou přihlášku a zaslat na adresu organizátora soutěže společně s alespoň dvěma vzorovými čísly školního časopisu nebo novin, které vyšly v období let 2010-2011. Přihlášku si můžete stáhnout zde.

Uzávěrka přihlášek je 31. března a vyhlášení výsledků krajského kola proběhne v červnu 2011 ve velkém sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě.

Hodnocená je celková úroveň časopisu, jazyková úroveň, grafická stránka, nápaditost a pestrost témat a jejich zpracování a u webových časopisů i funkčnost redakčního systému. V každé kategorii bude vybrána nejlepší redakce, respektive časopis, jehož autoři získají ocenění od pořadatelů a partnerů akce,“ říká pořadatel krajského kola Milan Pilař.

Práce bude hodnotit odborná porota složená ze zástupců vyhlašovatele a partnerů akce. Na vyhlášení se účastníci dozvědí, co by mohli v příštích číslech svého časopisu zlepšit. Setkají se s kamarády, kteří mají stejný zájem jako oni, a zároveň proběhne výstava všech přihlášených časopisů.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...