Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Aquainfo.cz - aquamánie přiblíží vodní svět všem svým milovníkům

Na webu odstartoval unikátní projekt AquaMánie.cz, který přináší veškeré informace, které milovníci vodního světa mohou žádat.

  • Publikováno: 06. 12. 2010

Aquainfo.cz je projekt zaměřený na cestovní ruch spojený s vodním vyžitím.

Je určený pro nadšené návštěvníky bazénů a aquaparků, kterým nabízí nejširší dostupný přehled vodních zařízení.

Projekt, který právě startuje má za cíl obsáhnout přehled informací o vodní zábavě, relaxaci a zdravotních benefitech, které nejsou jinde komplexně zpracovány.
Na stránkách bude také možno najít informace o programech, novinkách nebo cenových zvýhodněních v jednotlivých vodních zařízení.
K dispozici jsou fotky i videa, které často velmi usnadňují výběr nejvhodnějšího bazénu k návštěvě. Návštěvníci také velmi ocení možnost sdělit své dojmy nebo tipy ostatním čtenářům, což je mnohdy nedoceňovaná a přesto žádaná součást interaktivních webových stránek.

Zaměřuje se i na vybrané cílové skupiny a ačkoliv si na své přijde každý, specializovaným rubrikám přijdou na chuť například rodiče, senioři či handicapovaní lidé. Právě těmto skupinám by totiž měly sloužit přehledy vytvořené na základě specifických požadavků.

Součástí projektu jsou i interaktivní mapy, na nichž jsou popsány aquaparky, kryté bazény, koupaliště a další vodní plochy v celé České republice.

Možná ještě nějaký týden nebo měsíc potrvá, než obsáhnou všechna vodní zařízení, ale již nyní zde lze najít skvělé tipy na rozcachtanou zimu!

Projekt vzniká za podpory MMR.

www.aquainfo.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...