Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Prázdniny ještě nekončí

Do konce prázdnin již nezbývají ani dva týdny. Většina táborů skončila a děti tráví svůj čas doma samy nebo s kamarády. Po pestrých zážitcích z táborů plných her a dobrodružství jsou města šedá…

  • Publikováno: 20. 08. 2009

Přesto se mohou i pracující rodiče postarat o to, aby se jejich děti dokázaly zabavit. Možností je nespočetně a jednou z nich jsou varianty, které nabízejí Domy dětí a mládeže.

Domy dětí a mládeže pracují s dětmi nejen v organizovaných kroužcích přes rok. I o prázdninách pořádají nespočet činností pro děti, které již nemají možnost na prázdniny odjet pryč z města.
V dětském klubu DDM Šumná děti využily letní sezónu jablek a společně připravily jednoduchý a vynikající jablečný dort. Nic nepřitáhne pozornost dětí tak jako něco, co můžou druhého dne s chutí sníst.
Všechny pražské DDM mají při sobě otevřeny volnočasové kluby pro mládež mezi 13 a 20 lety. Jde o prostor, kam může zájemce kdykoliv přijít a kdykoliv odejít a kde jsou pro něj vytvářeny a organizovány nejrůznější programy a aktivity dle potřeb a možností cílové skupiny. Dotyční si sami mohou určit program a využít nabídky klubu (stolní hry, kulečník, šipky, poslech hudby, videoprojekce a jiné), mohou se věnovat individuální činnosti nebo získat informace o možnostech v oblasti využití volného času.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...