Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Jak vznikají dobré letní tábory

Brnění římského vojáka i cestopis z Korziky mohli shlédnout účastníci Burzy nápadů k letní činnosti, která proběhla v sobotu 8. března v Brně. Pro vedoucí dětských organizací a pracovníky…

  • Publikováno: 19. 03. 2009

Odborní lektoři se dělili o zkušenosti jak:
– podniknout tábor na vzdálenou Korziku,
– vybavit tábor rekvizitami včetně brnění římských vojáků,
– připravovat různé táborové programy pro děti a další.

Podle Honzy Kačera, hlavního pořadatele akce, se velmi vydařil zejména tištěný sborník na téma Táborová NEJ. Ten obsahuje jak nápady a návody pro táborovou činnost, tak informace, proč děti na tábor vyslat.

Pořadatelé:

Pionýr
Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Umožňuje svým členům uspokojovat jejich zájmy a potřeby prostřednictvím všestranné činnosti v různorodých, převážně dětských kolektivech při pravidelné celoroční činnosti, prázdninových a dalších volnočasových aktivitách, včetně mezinárodních.

Jihomoravská rada dětí a mládeže
Jihomoravská rada dětí a mládeže prosazuje požadavky svých členských organizací a je prostorem pro vzájemnou komunikaci mezi členy.

Lužánky, středisko volného času
Středisko volného času Lužánky je krajským školským zařízením pro aktivity ve volném čase všech věkových a sociálních skupin. Je nejstarším zařízením svého druhu v České republice a v současné době patří k největším v naší republice. V roce 2008/2009 slaví Lužánky již šedesát let svého trvání.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...