Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Praha stověžatá

Město Praha je ověnčeno mnoha lichotivými přízvisky. Mezi velmi často používaná patří stověžaté město nad Vltavou. Skutečně, podíváme–li se z některého vyhlídkového bodu, vidíme doslova…

  • Publikováno: 19. 11. 2008

Pražských věží a věžiček je ve skutečnosti několik tisíc. Ty nejznámější a nejzajímavější si nyní můžete prohlédnout i virtuálně, a to prostřednictvím portálu http://stovezata.praha.eu .

Portál byl oficiálně spuštěn v květnu tohoto roku. Zatím si zde můžete virtuálně prohlédnout 100 pražských věží. Pro jednodušší hledání jsou rozděleny do šesti kategorií – věže vodárenské, kostelní, obranné, radniční, telekomunikační a věže Pražského hradu.

A jak vlastně virtuální prohlídka vypadá? Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabere prostor v maximálním zorném úhlu 360×180°. Vidíte tak vše kolem Vás, nad i pod Vámi. Pomocí myši můžete s fotografií otáčet v libovolném směru.
Spojením dvou a více virtuálních prohlídek si pak můžete vytvořit virtuální procházku.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...