Přidat inzerci

Facebook

Navigace


ČRDM hledá pracovníka na pozici manažer/ka komunikace a PR

Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) hledá pracovníka na pozici manažer/ka komunikace a PR. Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost do konce roku 2009 s možným prodloužením. Vhodné i…

  • Publikováno: 04. 11. 2008

Do náplně práce patří prezentační a PR aktivity včetně publikačních, komunikace s médii, psaní článků a tiskových zpráv, monitoring médií, účast na akcích a výstavách, jednání s partnery, administrativa, PR servis České rady dětí a mládeže, informační servis pro členská sdružení.
Požadovaný profil pracovníka: aktivní přístup, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC (MS Office, Internet), časová flexibilita, výborná znalost českého jazyka, znalost cizích jazyků vítána, zkušenosti z neziskového sektoru a médií výhodou.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete nejpozději do 7. listopadu 2008 do 12 hodin strukturovaný životopis e-mailem na adresu prilepkova@adam.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobním pohovorům v pondělí 10. listopadu od 16 hodin.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...