Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Ministerstvo školství spustilo web Evropa mladýma očima

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spustilo ve spolupráci s Českou radou dětí a mládeže internetovou stránku Evropa mladýma očima. Nový web je hlavním informačním kanálem ke kampani…

  • Publikováno: 09. 10. 2008

Web www.evropamladymaocima.cz je určen mladým lidem, pracovníkům s dětmi a mládeží i novinářům. Cílem stránek je přinášet informace o českém předsednictví, oficiálních a doprovodných akcích předsednictví v oblasti mládeže a akcích zařazených do kampaně Evropa mladýma očima.
Kampaň Evropa mladýma očima vyhlásilo Mninisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy na počest a podporu Českého předsednictví Evropské unie. Kampaň probíhá ve druhém pololetí 2008, její hlavní část začne v prvním pololetí roku 2009.
Kampaň zastřeší konkrétní akce nestátních neziskových organizací, škol a školských zařízení pro zájmové vzdělávání na celorepublikové i lokální úrovni Tyto akce mají přispět k propagaci českého předsednictví, obsahově se vztahovat k Evropě nebo Evropské unii a podporovat rozvíjející se spolupráci subjektů dětí a mládeže v rámci EU. Do kampaně je nyní zapojeno přes dvacet subjektů. Jejich počet v dalších měsících ještě vzroste.
Zájemci se díky webu mohou přihlásit do kreativní soutěže pro mladé Move Your City! , která účastníkům ukládá umělecky ztvárnit jejich představy o evropském městě budoucnosti nebo se zapojit do panelové diskuse na téma Jak mohou mladí lidé přispět k mezikulturnímu dialogu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...