Přidat inzerci

Facebook

Navigace


CVVZ 2008 v Přerově BUDE!

Víte, co znamená CVVZ? Řada z Vás jistě ano, pro ty, kteří malinko tápou, máme vysvětlení. CVVZ = Celostátní vzájemná výměna zkušeností = akce, kde se jednou ročně setkávají členové a vedoucí…

  • Publikováno: 12. 09. 2008

Mimoto vedoucí na CVVZ diskutují o společných problémech, hledají možná řešení, snaží se najít cesty, jak zveřejňovat zprávy o aktivitách svých organizací navenek, např. v médiích.

Po celou dobu konání cévévézetek zde byla a je snaha o spolupráci, budování nových přátelství, inspiraci novými nápady. Akce měla každý rok nějaká specifika, novinky, které ke klasickému konceptu přidala každá pořádající organizace. Postupem času narůstala početní základna účastníků a akce se pomalu začala přesouvat směrem k velikému školícímu středisku. V naší organizaci jsme se rozhodli ne jen zavádět novinky, ale především se pokusit posunout akci zpět ke kořenům. Opustit rozměr dvoutisícihlavé saně, jasně deklarovat ideu výměny nikoli jednosměrného předávání informací. Obojí způsobem, který se řadě potenciálních účastníků nelíbil. S nespokojeností těch, kteří budou naší snahou o návrat ke kořenům ochuzeni o možnost zúčastnit se každoroční mamutí akce, jsme bohužel počítali, omlouváme se jim, ale zůstáváme s myšlenkou na výše uvedený cíl. Kvalita na úkor kvantity, výměna namísto jednosměrné výuky.

Účastníky se mohou stát vedoucí oddílů, organizací, kroužků či školních družin, rádci, instruktoři, organizátoři akcí, pracovníci DDM a další lidé se zájmem o činnosti dětí a mládeže ve volném čase.
Prostě všichni, kteří vědí, že CVVZ je akce, na které nesmí chybět 🙂
Věkovým limitem pro účast je 18 let, ale i mladší účastníci jsou vítání. Za doprovodu garanta mohou přijet vždy až dva účastníci ve věku 16-17 let. Podrobné pokyny k využití instituce garanta naleznete na webových stránkách akce v záložce časté dotazy.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...