Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zámecká hájenka Holešov

sss

Zámecká hájenka se nachází v areálu krásných zahrad holešovského barokního zámku, respektive v jeho bývalé oboře. Okolí hájenky tvoří rozlehlý lesopark, je zde klidné, příjemné a bezpečné prostředí.

Vybavení objektu a nabídka okolí

Přízemí

K dispozici je prostorná společenská místnost rozdělena sloupy na část jídelní (s vinylovou podlahou) a část společenskou (s kobercem), v jídelní části jsou krbová kamna (v celém objektu se dá topit také elektrickým topením), dále plně vybavená kuchyně, místnost sloužící jako kancelář, 2x sociální zařízení, 1x sprchový kout + další sociální zařízení, vysokorychlostní internet, dataprojektor, flipchart.

Kuchyně

Rychlovarná konvice, elektrická trouba, lednice, běžné kuchyňské nádobí (hrnky, hrnce, talíře, příbory, tácy). V celém objektu je pitná voda, bojler na teplou vodu.

Herní materiál

Hájenka disponuje širokou škálou vybavení, které primárně k dispozici není, ale po domluvě a uhrazení půjčovného je možné materiál zapůjčit. Jedná se např. o lana, předpřipravené lanové překážky, lukostřelbu, meče vhodné na dřevárnu, míče, vybavení na baseball, deskové hry atd.

Co se nachází v okolí hájenky

Na zahradě hájenky je ohniště, rybníček a mongolská jurta, která slouží jako základna naší Skřítkově lesní školce. Jurtu je po domluvě možné využít taktéž. V okolí hájenky se dále nachází rozlehlý lesopark, který nabízí širokou škálu využití pro nejrůznější aktivity. Přímo před hájenkou se rozprostírá také louka, která je ideální pro pořádné vyblbnutí.

Jak se tady spí

Spaní na zemi za využití vlastních spacáků a karimatek.

VyužitíCeloroční využití:

 • Soukromé akce neziskovek, firem, různých organizací (teambuilding, výroční setkání, výjezdní porada, školení, rodinné dny apod.)
 • Oddílové akce (víkendovky, akce pro vedoucí, TOM, skautské a jiné oddíly či volnočasová uskupení)
 • Přednášky, workshopy, vzdělávací kurzy, akce pro děti apod.
 • Soukromá setkání (srazy, oslavy – povolujeme jen slušné a poklidné akce)

CeníkNeziskové organizace

 • 100 Kč/osoba/noc + energie, min. 700 Kč/noc za celý objekt + energie (7 Kč/kWh)
 • pořádání akce bez noclehu: 100 Kč/hod + energie (7 Kč/kWh)
 • 800 Kč za úklid, pokud se nájemce rozhodne tuto službu využít
 • možnost zapůjčení dalšího materiálu pro školení – dataprojektor, flipchart apod., dle platného ceníku (po dohodě se správcem)

Komerční subjekty

 • půldenní pronájem – 2.600 Kč (dopoledne 8-12 hod., odpoledne 13-17 hod., večer 18-21 hod.)
 • celodenní pronájem – 4.000 Kč (8-17 hod.)
 • 100 Kč/osoba/noc, min. 1000 Kč/noc za celý objekt
 • vybavení prostor je v ceně – dataprojektor, flipchart, plně vybavená kuchyně
 • po dohodě jsme schopni zajistit catering pro akce – cena dohodou

Co se nachází v okolí

Hostýnské vrchy, poutní bazilika sv. Hostýn, holešovský zámek, kroměřížský zámek, Podzámecká a Květná zahrada v Kroměříži, zřícenina hradu Lukov, Kurovický lom, zámek Kroměříž, ZOO Lešná, Baťův Zlín atd.

Doprava

 • 20 minut od autobusového i vlakového nádraží Holešov
 • 10 minut od autobusové zastávky Holešov – Masarykova,
 • 10 minut od autobusové zastávky Holešov – zámek

Popis cesty

Vlakem nebo busem

Nejjednodušší je využít vlakové a autobusové spoje, poté pěšky – z holešovského nádraží po červené značce až ke kruhovému objezdu u kostela, tam už uvidíte zámek (je na výjezdu z kruhového objezdu směr Bystřice pod Hostýnem), před vchodem do zámku se dáte doleva, až dojdete k bráně do zámeckého parku, potom půjdete alejí rovně (vodní plochu byste měli mít po pravé straně) až k budově, před kterou je malý rybníček – jste na místě!

Autem

Projedete Holešovem směr Bystřice pod Hostýnem, poté co projedete kruhovým objezdem u kostela, pořád směřujete na Bystřici, tj. před zámkem jedete pořád po hlavní doprava a potom doleva, po levé straně pořád máte zámeckou zahradu. Poté se dáte druhou odbočkou doleva ke koupališti (před tím, než se silnice začne zvedat nahoru) – pozor, nenechte se zmást, že cesta v tomto úseku vypadá jako dlážděný chodník. Minete atletický stadion a koupaliště po levé ruce, pojedete pořád rovně až na konec cesty, kde narazíte na bránu do obory, tou projedete a pojedete rovně až k budově hájenky – jste na místě!


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...