Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Základna ASGARD

detail-asgard-2018-pro-zmensene-web.jpg

Základna ASGARD je obrovský zálesácký kanadský srub ležící v atraktivní lokalitě krásné jihočeské přírody. Je umístěn zcela o samotě uprostřed lesů, luk a v těsném sousedství rozlehlého rybníka s velkým zalesněným ostrovem.

Základna ASGARD je obrovský zálesácký kanadský srub ležící v atraktivní lokalitě krásné jihočeské přírody.

Je umístěn zcela o samotě uprostřed lesů, luk a v těsném sousedství rozlehlého rybníka s velkým zalesněným ostrovem. Základnu je možno využívat celoročně.

Adresa: Základna ASGARD, 378 46 Roseč č.ev 1

Kraj: Jihočeský

Okres: Jindřichův Hradec    GPS: 49.1342950N, 14.9264611E

https://www.facebook.com/asgard8/

Areál nabízí: řadu možností k celoročnímu sportovnímu vyžití – v letních měsících kola, pěší výlety po malebném okolí, nebo vyjížďky po rybníce – v zimním období běžky, bruslení a hokej na rybníce a široké spektrum doplňkových služeb: zápůjčky sportovního a herního vybavení.

V přízemí srubu je šatna, veliká jídelna pro 50 osob, vybavená kuchyň, salonek pro menší skupinu 20 osob, sociální zařízení se sprchami s teplou vodou.

Ubytování: Ubytovací kapacita je celkem 56 lůžek ve 3 ložnicích (13 – 19 – 24 lůžek)  v podkroví srubu formou turistické ubytovny (palandové postele – molitanové matrace bez lůžkovin, noční stolek).

Vytápění základny v zimních měsících je zajištěno automatickým kotlem ústředního vytápění + krbová kamna v jídelně, kamna na dřevo i brikety v kapitanátu a velká kuchyňská kamna.

Cena základny: od 145,- Kč na osobu a den. Základna se pronajímá pro minimálně 25 osob. V ceně je zahrnuto: vybavení kuchyně, palivo na vytápění, pitná voda, teplá voda, lůžka v ubytovně na palandách, předání a převzetí základny.

V ceně není zahrnuto zapůjčení:- sportovního a herního vybavení (á 250,- Kč za den) – vodáckého vybavení pro 20 až 50 osob (pramice, kanoe, pádla – á 500,- Kč za den )

Stravování: je možno individuální ve velké vybavené kuchyni. Vaří se na velkých kamnech na dřevo a velkokuchyňské pánvi na PB, nebo vařiči na PB. Lze objednat i vaření formou plné penze v ceně od 275,- Kč za osobu.V okolí: restaurace v obci Roseč vzdálené cca 1 km od základny. J. Hradec – vzdálený 10 kmSportovní a herní a jiné vybavení:Míče, Petangue, síť na hřiště, basebalová pálka, fotbalové a hokejové branky, lodě (pramice, kanoe, pádla), velký výběr tradičních i nových stolních deskových her.Zajímavosti v okolí: Červená Lhota, Zámek ve Stráži nad Nežárkou, zřícenina hradu Landštejn, řada památek v Třeboni a v J.Hradci (zde rovněž oblíbená turistická atrakce – úzkokolejná trať)Doprava:Vlak – nejbliší zastávka osobního vlaku – Děbolín (5 km). Rychlíku – J. Hradec (10 km)Autobus – nejbližší zastávka – obec Roseč (1 km)Vlastní – autem či autobusem až k základně z obce Roseč kolem restaurace U Jitky polní cestou k hrázi rybníka Březina.

Základna je ideální pro pobyty oddílů dětí a mládeže, zájmové kroužky, společenství rodin a další podobné party.  Pobyty mohou být víkendové, celotýdenní, nebo i dlouhodobé.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...