Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Výtvarné Léto

160_tabor-vytvarny.jpg

Představujeme Vám jedinečný výtvarný tábor pro děti, který se koná v nádherném prostředí resortu pod Landštejnem. Náš program je pečlivě navržen tak, aby podporoval kreativitu, rozvíjel umělecké dovednosti a nabízel nezapomenutelné zážitky.

Seznámení s uměním: Úvod do základů kresby a malby, procházky po okolí s náčrtkem krajiny, dokumenty o slavných malířích.

Přírodní inspirace: Použití přírodních materiálů v umění, výlet do lesa s tvorbou land art projektů, diskuze o umělcích, kteří čerpali inspiraci z přírody.

Barevný svět: Experimentování s barvami a jejich míchání, návštěva místního umělce a workshop v jeho ateliéru, tvorba vlastních batikovaných triček.

Sochařství a trojrozměrné umění: Základy modelování z hlíny, čas pro práci na vlastním sochařském projektu, táborák s příběhy o sochařích a jejich dílech.

Den výtvarné svobody: Děti budou mít možnost pracovat na vlastním uměleckém projektu podle svého výběru a s podporou instruktorů, prezentace děl rodičům a slavnostní zakončení tábora.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...