Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Vedoucí na táboře

stanoviste-na-celotaborove-hre-343.jpg

Hledáme vedoucí 20+ v termínu 14.7. - 27. 7. 2024

Hledáme zodpovědné vedoucí, kteří se ničeho nebojí a mají rádi srandu! Ideální věk 20+.Jsi kreativní, spolehlivý a máš dost energie pro děti? Jsme tu a hledáme právě tebe! Stačí být otevřený výzvám, nebát se si ze sebe udělat srandu a mít chuť si s námi užít léto.

Tábořiště se nachází v Jihočeském kraji okr.Strakonice, obec Bělčice. Hlavní budova je po rekonstrukci. Jsme klasický chatičkový tábor u lesa a rybníku Dobrá Voda. V okolí je Zámek Blatná, koupaliště, kam jezdíme s dětmi na výlet. Jezdí k nám návštěvy jako Policie ČR, hasiči, záchranáři, ale také kouzelníci Kelly, Tomasiano nebo sokolník či bubeník Tokhi. Jsme v nádherné přírodě. Máme zde vlastní čistírnu vody, domací úžasnou a chutnou kuchyni i pro vybíravé!

Oceníme někoho, kdo miluje děti a je ochotný se jim rozdat svojiláskouk nim. Hledáme fajn společníky do naší party.Pokud máš zájem, ozvi se na email boruvkova@klub112.cz nebo na telefoním čísle 775213667.

www.letni-detske-tabory.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...