Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Taneční tábor v Kunčicích pod Ondřejníkem

detail-292594215-5571773122842350-4254938106856519707-n.jpg

Program je zaměřen na široké spektrum street dance. Taneční lekce vedou zkušení lektoři z předních tanečních škol v ČR. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program.

Program je zaměřen na široké spektrum street dance. Taneční lekce vedou zkušení lektoři z předních tanečních škol v ČR. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Na tanečním táboře se děti účastní výuky hned několika tanečních stylů. Taneční lekce probíhají dopoledne mezi 9. a 12. hodinou. Lekce má vždy 45 minut. Děti si tedy každý den mohout užít až 3 různé taneční styly. Mezi ty nejoblíbenější, které naleznete na našich táborech, patří:

– Hip hop

– House dance

– Locking

– Dancehall

– Contemporary

– Choreography

Tanci jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Poslední den turnusu se vždy koná taneční soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily. Díky zkušeným lektorům a vedoucím jsme schopni přizpůsobit vedení všech aktivit aktuálním požadavkům účastníků tábora. Taneční tábor je určen především úplným začátečníkům a mírně pokročilým.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...