Přidat inzerci

Facebook

Navigace


RS HUTĚ RESORT (CHKO Brdy)

RS Hutě chatky

Díky poloze nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem vprostřed brdských lesů je středisko skvělé pro konání táborů, škol v přírodě, sportovních soustředění nebo firemních akcí.

Areál je skvěle situovaný pro turistické výlety do nekonečných Brd či prohlídek památek a muzeí v širokém okolí. Z našeho areálu lze jezdit do Prahy, Plzně, Českých Budějovic, atd. Areál po rekonstrukci bude opět zařízený pro pořádání letních dětských táborů, škol v přírodě, seznamovacích akcí, firemních akcí, rodinné rekreace, svateb, atd.

Z původní lůžkové kolaudované kapacity objektu (240 osob) využíváme zatím 180 míst a to ve zděné budově – penzionu a dřevěných chatkách. Stravování je zajištěno vlastní kuchyní v hlavní budově, kde se kromě jídelny nachází i restaurace. Jídelnu je možné přizpůsobit jako učebnu, posezení nebo prostor pro cvičení jógy s neopakovatelným výhledem do lesů a atmosférou.

RS Hutě Resort je v provozu v měsících duben až říjen a po dohodě s majitelem i v průběhu roku, zejména víkendy a Silvestra.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...