Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Taneční tábor TAPAZA v Moravském Berouně

detail-299997869-5682489308437397-242338720446128532-n_v2.jpg

Na tanečním táboře se děti účastní výuky hned několika tanečních stylů. Program je zaměřen na široké spektrum street dance. Taneční lekce probíhají dopoledne mezi 9. a 12. hodinou. Lekce má vždy 45 minut.

Na tanečním táboře se děti účastní výuky hned několika tanečních stylů. Program je zaměřen na široké spektrum street dance. Taneční lekce probíhají dopoledne mezi 9. a 12. hodinou. Lekce má vždy 45 minut. Děti si tedy každý den mohou užít až 3 různé taneční styly.

Mezi ty nejoblíbenější, které naleznete na našich táborech, patří: Hip hop, House dance, Locking, Dancehall, Contemporary, Choreography

Tanci jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Poslední den turnusu se vždy koná taneční soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily. Díky zkušeným lektorům a vedoucím jsme schopni přizpůsobit vedení všech aktivit aktuálním požadavkům účastníků tábora. Taneční tábor je určen především úplným začátečníkům a mírně pokročilým.

Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...