Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Táborová základna LEDETA na Zvůli

gallery-wtz-2016-2-168.jpg

Nabízíme k pronájmu plně vybavenou Táborovou základnu LEDETA na Zvůli.

Vážení organizátoři letních dětských táborů,

dovolujeme si Vám oznámit, že z důvodu velkého zájmu o pronájem naší Táborové základny LEDETA na Zvůli již nemáme v období letních prázdnit žádný volný termín.

Naši táborovou základnu je možno pronajmou pro školní kolektivy – školní výlety v období června 2024 či pro slučovací pobyty nových školních kolektivů v měsíců září.

Cena pronájmu pro školy činí 5.000,- Kč za den.

Nabízíme k pronájmu plně a moderně vybavenou Táborovou základnu LEDETA na Zvůli, která se nachází v Jihočeském kraji mezi Jindřichovým Hradcem a Dačicemi. Oblast znáte pod názvem Česká Kanada. Kapacita táborové základny je 100 osob, příp. je možné si s sebou vzít i vlastní stany, čímž se kapacita může navýšit.

Táborová základna sestává ze stanů s podsadami, dřevěnými postelemi a molitanovými matracemi, dále Tee-Pee, kuchyně, klubovny, gastrostanu – jídelny, koupelny se sprchovými kouty s teplou vodou, WC, vlastní studně s pitnou vodou a mnoho dalšího.

V ceně pronájmu táborové základny je zahrnut pronájem veškerého zařízení a vybavení a jsou zde i zahrnuty poplatky za spotřebu elektrické energie a plynu, který se využívá při vaření v táborové kuchyni. Žádné další platby Vám již účtovány nebudou.

Prezentace táborové základny LEDETA na Zvůli na www.taboryzvule.cz.

Podrobnosti na tel.: 725 825 815 nebo 702 124 205.

LEDETA, z. ú.Fáberova 345 • 391 65 Bechyně • www.taboryzvule.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...