Přidat inzerci

Facebook

Navigace


volné termíny na www.poutnici63.cz

Táborová základna Kokašice

stany

Nově vybudované tábořiště v podsadových stanech v romantické přírodě pod zříceninou hradu Švamberk na vrchu Krasíkov

Po šestnácti letech, kdy jsme tábory jezdili dělat na pronajaté tábořiště po republice, jsme letos poprvé dělali tábor ve svém. Pro rok 2024 tak nabízíme k pronájmu nově vybudovanou táborovou základnu v Kokašicích na bývalém fotbalovém hřišti. K dispozici je 20 podsadových stanů. Kapacitu tábořiště lze zvýšit postavením vlastních stanů.

Jako jídelna a prostor pro špatné počasí slouží veliký párty stan, jehož část využíváme i jako kuchyni. Vaříme na dvou plynových sporácích a plynovém hnízdě. Kuchyně je vybavena. K dispozici je také lednička s mrazákem, varná konvice a mikrovlnka. V bývalých šatnách jsou k dispozici umývárky (sprchy) zvlášť pro dívky a zvlášť pro kluky. Je zde místnost pro zdravotnice s postelí pro marody a místnost pro vedoucí na porady. Prostor fotbalového hřiště využíváme na hry. Táborová základna je sice na dohled obci, ale přesto dostatečně daleko od civilizace u lesa, pod zříceninou hradu Krasíkov.

Nájemné je 13 000,- za týden + spotřebovaná elektrická energie a pitná voda.

Okolí Kokašic láká k výletům: zříceniny hradů Krasíkov a Gutštejn, hradiště Šipín, Železniční muzeum v Bezdružicích, Konstantinovy Lázně, zřícenina hradu Volfštejn.

Koupat se lze na koupališti v Konstantinových Lázních, v čedičovém lomu u Okrouhlého Hradiště, případně v rybníku v Kokašicích směrem na Bezdružice.

Nejbližší autobusová a vlaková zastávka: Kokašice


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...