Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábořiště Radnická Hájovna

20170820_144340

Tábořiště u Radnické Hájovny je základna pro 30–40 osob na veliké louce na zalesněném kopci nad městečkem Radnice. Tábořiště tvoří 20 podsadových stanů, kuchyně s nádobím, lednicí, skříněmi a bednami na potraviny, vojenská polní kuchyně,...

Tábořiště u Radnické Hájovny je základna pro 30–40 osob na veliké louce na zalesněném kopci nad městečkem Radnice. Tábořiště tvoří 20 podsadových stanů, kuchyně s nádobím, lednicí, skříněmi a bednami na potraviny, vojenská polní kuchyně, várnice na pití, umývárky, sprchy, 4 gelové WC, jídelna. V okolí najdete snad všechno co si lze představit pro táborové aktivity – od skály na slaňování, přes rozsáhlé lesy na všechny druhy her, po celodenní výlety na zříceniny hradů a zámky.

U tábořiště se můžete také seznámit s kozami nebo kamerunskými ovečkami.

Koupání je možné v jezeře cestou do obce Chomle nebo v koupališti na návsi v nedaleké obci Vejvanov. My tam chodíme s táborem pěšky.

Do Radnic u Rokycan se můžete dopravit vlakem i autobusem. Pak už pěšky na kopec na tábořiště.

K nákupům lze využít město Radnice pod kopcem, nebo zajet do supermarketu do Rokycan, případně až do Plzně.

Pro další informace a dotazy nás prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu.

Pokud si vyberete naše tábořiště, zaplatíte nevratnou zálohu (5 000Kč za 7 dní) a tím je pro vás termín tábořiště rezervován. Cena pronájmu celého tábořiště je 15 000Kč na 7 dní a 30 000Kč na 14 dní. K tomu budete platit za spotřebovanou elektřinu. Dostanete od nás smlouvu, podrobnější seznam vybavení tábořiště, který se podepisuje až při převzetí a několik pravidel pro používání táborového vybavení. Po domluvě se samozřejmě můžete přijet na tábořiště podívat. Až na tábořiště vede nezpevněná cesta loukou a lesem z Radnic kolem Křížové cesty a Kalvárie. Dojedete až na tábořiště. Ve sněhu nebo blátě doporučujeme terénní vozidlo.

Těšíme se na případné zájemce.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...