Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Špuntí tábor

tábor pro rodiče s dětmi předškolního věku

Tábor pro nejmenší táborníky, na který si s sebou mohou vzít mamku, taťku nebo oba rodiče. Každá rodina má svoji chatku, takže soukromí a možnost dodržovat rodinné režimové okamžiky jsou zajištěny.

V rámci programu se mohou děti těšit na bohatý a hlavně vyvážený program postavený na principu dobrovolnosti. Čeká na ně sportování, výroba, soutěže, hry, procházky, tancování a spoustu dalšího. Pro rodiče je také připravený program v podobě kreativního tvoření, cvičení a další dle zájmu.

V ceně tábora je zahrnuto ubytování, celodenní stravování (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), pitný režim, program (materiály na výrobu, odměny, cvičení).

Táborová základna se nachází blízko Manětína. Je kompletně oplocená. Krom chatek a dalších táborových staveb má i rozlehlý travnatý prostor se 2 hřišti, lavičkami, ohništěm a množstvím stromů, které poskytují příjemný stín. V případě špatného počasí je k dispozici velká společenská místnost.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...