Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Sportovní tábor TAPAZA v Moravském Berouně

detail-dsc-8905.jpg

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni.Program sportovního tábora probíhá ve třech dopoledních blocích pod vedením zkušených lektorů s několikaletou praxí.

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni.

Program sportovního tábora probíhá ve třech dopoledních blocích pod vedením zkušených lektorů s několikaletou praxí. V rámci každého bloku mají děti na výběr 2-3 sportovní aktivity, takže každý den je sportovně velmi pestrý. V našich střediscích máme k dispozici více sportovišť jako např. travnaté, štěrkové, betonové hřiště, party stan/klubovny a další.

Typy sportovních aktivit: fotbal, badminton, přehazovaná, vybíjená, volejbal, frisbee, stolní tenis, disc golf, kinball, petanque, zábavné kolektivní hry a další

Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...