Přidat inzerci

Facebook

Navigace


RS Želetavka

gallery-img-8025.jpg

Nabídka volných termínů v rekreačním zařízení Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, které se nachází v malebném prostředí říčky Želetavky poblíž Vranovské přehrady.Účastníci tábora jsou ubytovaní po dvou ve stanech...

Nabídka volných termínů v rekreačním zařízení Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, které se nachází v malebném prostředí říčky Želetavky poblíž Vranovské přehrady.

Účastníci tábora jsou ubytovaní po dvou ve stanech s pevnou podlážkou a podsadou (30 stanů po dvou, 7 stanů po jednom – vedoucí). Součástí tábora je správní budova s kuchyní včetně sociálního zázemí pro kuchařky a správce.

Správce je přítomen po celou dobu pobytu. V budově se nachází ošetřovna, pokoj pro kuchaře (2 lůžka), pokoj pro vedoucí (2 lůžka) a větší místnost, kterou lze využít na ubytování (10 lůžek) či např. k sušení oděvů.

Součástí tábora je vlastní studna s pitnou vodou včetně rozvodu vody ve správní budově a v umývárně. Teplá voda pro osobní hygienu účastníků je zajištěna ohřevem v kotli na dřevo.

K dispozici je hřiště na malou kopanou, hřiště na volejbal (případně nohejbal), hřiště na  badminton, dva stoly na stolní tenis, ruský kuželník a vzduchovková střelnice (včetně vzduchovek). Náplní tábora mohou být nejen sportovní aktivity v táboře, ale i vodní nebo pěší turistika za poznáváním místních pamětihodností (hrad Bítov, zámek Vranov, zřícenina Cornštejna). Koupání je možné na Vranovské přehradě, nebo přímo v řece Želetavce u tábora. Příjemné je jistě i posezení u táborového ohně.

Doprava vlastní. Lze využít IDS-JMK, který zajíždí do obce Zblovice + 15min. chůze.

Je předpokládána účast Vašeho kuchaře(ů) a vaření z Vašich zásob.

Vybavení kuchyně: K dispozici je plně vybavená kuchyně včetně dvou sporáků na PB, varné stoličky na PB, elektrické fritézy, , dvou lednic, dvou mrazáků, MW trouby potřebného nádobí a jídelního vybavení pro všechny účastníky tábora.

Cena pronájmu 35.000,-Kč/týden.

Tábořiště nabízí maximální klid. Na tábořišti je slabý signál mobilních operátorů.

Termíny v červnu a září – na dotaz.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...