Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Penzion SAVOY

Savoy Jizerské hory

Penzion rodinného typu nabízí ubytování ve 13-ti kompletně zařízených pokojích o 3,4,5 či 6-ti lůžkách a každý pokoj s vlastním soc. zařízením, kulturní místností která slouží jako jídelna, herna nebo učebna. U penzionu jsou dvě hřiště, ...

Penzion rodinného typu nabízí ubytování ve 13-ti kompletně zařízených pokojích o 3,4,5 či 6-ti lůžkách a každý pokoj s vlastním soc. zařízením, kulturní místností která slouží jako jídelna, herna nebo učebna. U penzionu jsou dvě hřiště, jedno s posezením, ohništěm, bazénem a druhé slouží pro sportovní využití, další hřiště je cca 3 min od penzionu, možnost domluvit tělocvičnu v místní škole cca 5 min od penzionu. Máme i možnost domluvit Vám saunování v místní školce.

Penzion je vhodný pro ubytování školních pobytů a táborů, školních výletů, soustředění, výcviků ať lyžařských nebo jiných. Možnost ubytování i individuálních skupin a rodin.

Najdete u nás velice levné ubytování v nově zařízených pokojích.

Vstřícné jednání a vyhovění požadavkům pro Vaši skupinu.

Vaříme česká tradiční jídla, vše čerstvé a chutné, kuchyň přímo v objektu penzionu schválená hygienikem pro dětské pobyty, jídlo nedovážíme ve várnicích. Pitný režim po celý den k dispozici.

Zasíláme jídelníček pro schválení, není pro nás problém vařit DIA, bezlepkovou dietu atd.

Zdarma WIFI, TV, hudba, možnost ozvučit venkovní terasu i hřiště.

Lékař je v obci a na zavolání přijede. V obci je dále pošta, samoobsluha, muzeum, tenis. Kurty, fotbalové hřiště, na zimu potom osvětlená běžecká trať a sjezdovky.

U penzionu je restaurace, která je pouze sezónní a neruší Váš pobytu u nás, Při Vašem pobytu je restaurace i uzavřena a prostory slouží jako herna, jídelna, učebna.

Celý penzion je NEKUŘÁCKÝ!

Penzion má parkoviště vlastní a dostatečně velké pro parkování autobusu s vlekem.

Dostanete se k nám autobusem, přímo před penzion nebo vlakem 5 min chůze, kde Vám můžeme zajistit odvoz zavazadel k penzionu.

Mnoho možností výletů a exkurzí v okolí jako například rozhledny, vodopády, přehrady, nedaleko i továrna na výrobu dřevěných hraček.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zavřít

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...