Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Penzion Krásná

Penzion Krásná

Penzion je posazen do klidného prostředí, na kraji lesa, pod vrcholem Černé studnice, ve vesničce Krásná, 6 km JV od Jablonce nad Nisou. Penzion se vybavením a službami specializuje zejména na pobyty ŠvP, lyžařské kurzy, letní tábory a s...

Penzion je posazen do klidného prostředí, na kraji lesa, pod vrcholem Černé studnice, ve vesničce Krásná, 6 km JV od Jablonce nad Nisou. Penzion se vybavením a službami specializuje zejména na pobyty ŠvP, lyžařské kurzy, letní tábory a sportovní soustředění. Po nedávné přestavbě a rekonstrukci jsou pro hosty připraveny pokoje s vl.soc.zařízením, společenská místnost je vybavena stolem na stolní tenis, TV, DVD a wifi pro připojení na internet, hřiště a menší venkovní bazén. V zimním období jsou zde dobré podmínky pro běžecké lyžování. Běžci mohou využít rolbou najetou stopu nedaleko penzionu (cca 20 km okruh). 5 km od penzionu je sjezdovka ZásadaŠpičák u Tanvaldu je od nás 12 km, Skiareál Severák 15 km.

V letních měsících jsou v okolí výborné podmínky pro koupání, jak na nedaleké Jablonecké přehradě, tak i na blízkém koupališti vzdáleném cca 700 m. Přímo u penzionu je vyhřívaný bazén a hřiště. V ceně pobytu je k dispozici tělocvična ( 10m x 12m ) cca 800m od penzionu. Pro sportovní oddíly máme zmapovány zdejší lesní cesty pro výběhy do okolí ( k dispozici GPS turistická navigace ).  Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n.N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8 km do Železného Brodu. U nás můžete navštívit brousírnu skleněných perlí, kozí farmu a projet se vyhlídkovým vláčkem na vrchol Černé studnice. V Bozkově u Železného Brodu Bozkovské jeskyně, v Jablonci n.N. krytý bazén s tobogánem, vířivkou, saunou a vlnobitím a také muzeum hraček, v Janově nad Nisou bobovou dráhu. V Liberci centrum Babylon s aquaparkem, ZOO s bílými tygry nebo Ještěd.

Zajímavá je též pro děti přednáška musherky Jany Henychové a jejich severských psů o závodech psích spřežení na 1000 km u Severního pólu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...