Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Penzion Koniklec

koniklec-1-r

Náš horský penzion se nachází v Jestřabí v Krkonoších v jihozápadních Krkonoších, asi 10 km severozápadně od Jilemnice. Objekt je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro školy a školky v přírodě či sportovní soustředění.

Celková kapacita penzionu je 64 lůžek, která jsou rozmístěna v šestnácti pokojích. Pokoje jsou vybaveny sice starším, ale funkčním nábytkem. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. V penzionu lze využít velkou společenskou místnost s krbem, k dispozici je i televize či jeden pingpongový stůl.  Ve venkovním prostranství lze využít bazén, venkovní terasu, hřiště, travnatou plochu. Pro grilování je možné využít gril nebo pro opékaní špekáčku ohniště, kde se dá posedět třeba jen při plápolajícím ohni v zastřešené pergole.

Pro skupinové pobyty ať už firemní, nebo rodinné akce tak pro školní pobyty máme připraveno mnoho zážitkových programů. Bližší informace na webu www.oukydouky.com

V okolí můžete navštívit například: Kozákov, Mohyla přátelství, křížová cesta s kapličkou a léčivou vodou, pevnost Stachelberg, zvonkohra v Dolním dvoře. Rozhledny Černá hora, Hnědý vrch, Žalý, Štěpánka. Naučné stezky Čertův důl, Dědictví doby ledové, Cesta k pramenu Labe, Rýchory. Tůry: Bucharova cesta, Červenohorské rašeliniště, Cesta Česko – Polského přátelství, Krakonošova cesta, Harrachova cesta, Romantický kout, Šourkova cesta Obřím dolem, pašerácká stezka, vycházková trasa Vlčí jáma, Nejkrásnější výhledy v Krkonoších.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...