Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Přihlašování v plném proudu!

Loupež v Orient expresu

Loupež v Orient expresu.jpg

Ponořte se do světa detektivek a záhad s námi. Tento tábor bude vaší šancí prožít pravé dobrodružství, jaké jste dosud nezažili. Máte odvahu přijmout výzvu a vyřešit záhadu Loupeže v Orient expresu?

Představte si, že se v létě roku 2024 můžete ocitnout uprostřed tajemného případu, který by mohl vzbudit zájem i největšího detektiva. Připravte se na záhadu, která vás zavede až na palubu legendárního Orient expresu! Letní tábor, který se uskuteční od 20. července do 3. srpna 2024, nabídne nezapomenutelnou celotáborovou hru „Loupež v Orient expresu“. Připojte se k nám a staňte se součástí napínavého dobrodružství, kde se budeme pokoušet rozluštit záhadu ztraceného pokladu. Slibujeme vám, že to bude jízda plná napětí a nečekaných zvratů, na jejímž konci možná odhalíme, kde se lup skrývá!

Očekávejte léto plné tajemství a dobrodružství, které překoná všechna vaše očekávání. Přihlášky jsou již otevřené, tak neváhejte a připojte se k nám na nejdobrodružnější tábor letošního roku!

Přihlašování spuštěno, přihlášky: https://amaroun.cz/prihlaska/

Stručné informace:Termín konání: 20. 7. – 3. 8. 2024Cena: 7 950,- KčStrava 5x denněTuristická ubytovna Podmokly u SušiceNepřetržitý pedagogický dozorÚrazové pojištěníSkvělá parta, celotáborová hraSpolečná doprava vlakem z Plzně


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...