Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní tábor 2024 - GAAL Přemožitel

BZZZ.png

Jsme Bojovníci ze Zlaté Zátoky (B.Z.Z.Z.) - křesťanský oddíl sdružující děti věku 6 - 15 let, který se věnuje mimoškolní výchově v mnoha různých podobách.

Jsme oddíl Klubu Pathfinder. Působíme už několik let v obci Vlastějovice. Máme celoroční činnost ve formě schůzek, vyrábění s dětmi i hraní deskových her. V létě je vyvrcholením letní tábor. Jsme zaměřením podobný jako skauting.

Klub Pathfinder sdružuje ty, kteří chtějí žít aktivní a zodpovědný život  vůči sobě i světu.

Cílem spolku  je pracovat s dětmi a mládeží, pomoci jim se základní  orientací v životě, v získání užitečných a správných návyků, vlastností a  dovedností.

Náš tábor je zaměřený pro děti od 6 let (musí mít dokončenou první třídu) do 15 let. Jsme parta věřících i nevěřících lidí, kteří s nadšením pořádají letní tábor. Pro věřící i nevěřící děti.

Letošní téma táboru je na knihu GAAL Přemožitel

Opět se setkáváme s Johnem Wilsonem, jenže se tentokrát pokouší najít dívku,

která utekla z domova. Na cestě za ní se John znovu ocitne v podivuhodné zemi Anthropos.

Chlapec i dívka se nakonec setkávají, aby společně s obyvateli, kteří zůstali věrni Gaalovi, čelili zlému čaroději Šagovi.

V minulých letech jsme měli tábory na téma Narnie, Strážce meče a další. Vždy se snažíme, aby si děti tábor užily a odnesly si z tábora něco dobrého.

Na táboře poznají fajn kamarády. Zažijí workshopy, bojovky, čas se svou skupinou, zpívání u ohně, výlety a mnoho dalších dobrodružství. Učíme je i tábornické dovednosti.

Chtěl bych Vás pozvat na náš tábor! Jelikož nám děti rostou do roverských let, tak máme pár volných míst.

Pokud byste měli zájem poslat Vaše děti na náš tábor! Tak Vám nabízím posledních pár míst a přijmeme je rádi mezi nás.

Kontaktujte mě a já Vám obratem odpovím.

S pozdravem hlavní vedoucí tábora Kamil Janoušek


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...