Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní dětský tábor Orlíci

IMG-20230822-WA0770.jpg

Letní tábor pořádaný již od roku 2017 v krásném prostředí na okraji obce Ferdinandov u Hejnic v Jizerských horách. V roce 2024 provede děti táborem etapová hra s názvem Divoký západ a tábor se uskuteční v termínu od 10. do 19.8.2024.

Informace o ročníku 2024:

etapová hra: Divoký západ

termín: 10. – 19. srpna 2024

cena: 5.300,- / osoba

popis tábora: Táborová základna se nachází na okraji obce Ferdinandov u Hejnic v Jizerských horách. Děti jsou ubytovány v dřevěných dvoulůžkových chatkách. V táboře se též nachází zděná budova, ve které se nachází kuchyň, ošetřovna, marodka, toalety a sprchy, a též velká klubovna, která slouží pro stravování i pro program během špatného počasí. V areálu je dispozici volejbalové hřiště, ohniště, nedaleko se nachází rybník, který se dá využít během teplého počasí. V okolí tábora jsou nám k dispozici louky a lesy, které budeme využívat během našeho programu.

stravování: Strava je zajištěna 5x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře), po celou dobu tábora je zajištěn pitný režim. Stravování zajišťují naši zkušení kuchaři. Každé dítě si musí přivést vlastní ešus a plechový hrníček. Příbory budou k dispozici v táboře, ty si děti vozit nemusí.

doprava: Doprava je zajištěna pro všechny účastníky autobusem, a to z Prahy – Cholupic, konkrétně z místa před bývalým kulturním domem, u zastávky MHD Cholupické náměstí. V případě potřeby lze domluvit individuální dopravu rodiči na místo tábora.

O táboře:

Naše tábory pořádáme od roku 2015, od roku 2017 pod hlavičkou Spolu volnočasových aktivit Cholupuice, který má své sídlo v Praze – Cholupicích.

Tábor vedou dva zkušení vedoucí Andrea Duchoňová a Jan Trachta. Oba jezdí na tábory společně již přes 17 let, kde vedli děti nejrůznějších kategorií a vyzkoušeli si nejrůznější funkce. Oba dva mají absolvovaný kurz hlavních vedoucích u DDM, Andrea Duchoňová navíc prošla také zdravotnickým kurzem a na táboře se stará i o zdraví dětí. Jan Trachta dále působí několik let jako trenér mládeže u dobrovolných hasičů v Praze – Písnici.

O děti se starají vedoucí a praktikanti, kteří jsou z velké části odchovanci uběhlých ročníků či minulých táborů, někteří z nich také působí u hasičské mládeže a mají tak s prací s dětmi široké zkušenosti. Nejstarší oddíl vede Matěj Kostka, střední starší Filip Trachta, střední mladší Matěj Mičan a nejmladší oddíl Anna Vandírková. Všichni čtyři mají za sebou několik úspěšných ročníků táborů, na kterých působili jako vedoucí či praktikanti, a někteří též působí, nebo působili, jako trenéři mládeže u dobrovolných hasičů. K ruce mají řadu šikovných praktikantů a praktikantek.

O naše žaludky se stará kuchařský tým pod vedením Jakub Duchoně. Děti mají stravu 5x denně a celodenní pitný režim. Jakub Duchoň vede naši kuchyň již několik let, v minulosti vedl svou malou restauraci, se stravováním velkého počtu osob tak má bohaté zkušenosti.

Kromě výše uvedených pracovníků máme na našem táboře i technického pracovníka Daniela Peláka, který se stará o bezproblémový chod tábora a řešení technických problémů a poruch.

Více informací najdete na www.spoleksvach.cz

fotogalerie uplynulých ročníků: www.tabororlici.rajce.idnes.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...